Egyszerű keresés

Sportoló neve:



Összetett keresés

Sportág:


Támogatási program:


Születési év:
-

Sportoló neme:


Sportolók - keresési találatok (200)

Sportoló neve Sportág Született Egyesület
Bernáth László Ökölvívás 2000
Abaházy Anna Kosárlabda 1996
Abai János Ökölvívás 1997 Vasas SC
Abay Nemes Anna Úszás 1996
Abdul Kevin Kristóf Atlétika 1999
Abid Syham Evezés 1992 Tisza Evezős Egylet
Ábrahám Csenger Jégkorong 1990 Alba Volán SC
Ábrahám Dániel Jégkorong 1996 Győri ETO HC
Ábrahám Dávid Jégkorong 1996
Ábrahám Martin Kosárlabda 1999 Vasas Akadémia
Ábrahám Réka Kajak-kenu 1985 Győri Vizisport Egyesület
Ábrahám Szilvia Kézilabda 1983 Vasas SC
Ábrahám Titanilla Judo 2001 Ippon Judo Tatabánya SE.
Ábrahám Viktória Röplabda 2000
Ábrahám Vivien Tenisz 1999 Vasas SC
Abu M. Patrik Kosárlabda 1997 Alba Régia Sport Club
Abuczki Fruzsina Kézilabda 1998 Nemzeti Kézilabda Akadémia
Ács Anna Kézilabda 1994 Győri ETO KC
Ács Balázs Judo 1997 Gemenc Judo Klub Egyesület
Ács Balázs Kosárlabda 1996
Ács Balázs Judo 1997 Gemenc Judo Klub Egyesület
Ács Bence Birkózás 1988 Gumi-Profi Váci Forma SE
Ács Bianka Kézilabda 2000 Győri ETO KC
Ács Kristóf Evezés 1997 Vác Városi Evezős Klub
Ács Krisztián Súlyemelés 1993 Tatabánya SC
Ács Péter Kajak-kenu 1997
Ács Sándor Vívás 1970 Budapesti Honvéd SE
Ács Zsombor Úszás 1994 A Jövő SC Veolia
Aczél Nóra Betti Kajak-kenu 2001 Magyar Testgyakorlók Köre (MTK)
Aczél Norbert Atlétika 1997 Zalaszám-Zalaegerszegi Atlétikai Club
Ádám Alexa Kajak-kenu 2001 Szekszárdi Kajak-Kenu SE
Ádám Anna Röplabda 2000
Ádám Dániel Súlyemelés 2001 Nyíregyházi Vasutas SC
Ádám Henriett Emilia Vízilabda 1998 Újpest Vízilabda Utánpótlás Egyesület
Ádám Mónika Súlyemelés 1985 Nyíregyházi Vasutas SC
Adamaski Diána Kajak-kenu 1994 Multi SE
Adamcsek Fanni Torna női 2004 KSI SE
Adamcsek Flóra Torna női 2002 KSI SE
Adame Máté Atlétika 1994 Váci Reménység SE
Adamecz József Birkózás 1989 Vasas SC
Adamecz Lilla Kosárlabda 1992
Adamecz Péter Kosárlabda 1990 Pécsi Vasutas Sport Klub (PVSK)
Adamik Anna Atlétika 1985 Kecskeméti Atlétikai és Rugby Club
Adamik Csenge Virág Asztalitenisz 2004
Adamik Dóra Vízilabda 1993 Újpest Vízilabda Utánpótlás Egyesület
Adamovics Mónika Atlétika 1994 Miskolci Sportiskola Sport Club
Adámy Tamás Jégkorong 1996
Adetiloye Mike Judo 2000 Rákosvidéke Hajtós Diáksport Egyesület
Adolf Balázs Kajak-kenu 1999 Szentendrei Kajak-kenu SE
Adonyi Sarolta Evezés 1997 DÉMÁSZ Szeged Vizisport Egyesület
Adrovicz Áron Vízilabda 1994 KSI SE
Afentaler Sára Kézilabda 2000 Győri ETO KC
Affentaler Gábor Röplabda 1986 Szegedi Röplabda Sportegyesület (Starcopy)
Agárdi Péter Atlétika 1998
Agárdy Adrián Jégkorong 1999
Agárdy Ákos Jégkorong 1988 DAB.DOCLER
Agárdy Tye Jégkorong 1999
Agárdy Vilmos Sportlövészet 1999 Nyíregyházi Polgári Lövész Egyesület
Ágh György Vízilabda 1999 Budapesti Vasutas SC (BVSC) - Zugló
Agócs Barna Röplabda 2000
Agócs Zsolt Atlétika 1984 KSI SE
Ágoston Ferenc Tenisz 1995 TOPSPORT
Ágoston György Tenisz 1995 TOPSPORT
Ágoston Imre Kerékpár 1994 KSI SE
Ágoston Olivér Jégkorong 1994 Alba Volán SC
Aho Nina Daniella Kosárlabda 1997 Vasas Pasarét
Aibester Noémi Vízilabda 1991
Ajkay Norbert Tenisz 1994 Szentesi TK
Ajkler Eszter Sarolta Atlétika 1997 Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Al-Salty Dália Torna női 1996
Albek József Kézilabda 1999 Nemzeti Kézilabda Akadémia
Albert Béla Ökölvívás 1995 Vecsés SE
Albert Tóth László Kézilabda 1994 MKB Veszprém KC
Albert Violetta Atlétika 1994
Albrecht Barbara Triatlon 1995 Építők Atlétikai Club
Albrecht Tibor Kézilabda 1992 MKB Veszprém KC
Alekszejev Tamara Öttusa 1988 Alba Öttusa Sportegyesület
Aleksziev Rita Kajak-kenu 1993 Szolnoki Városi Sportcentrum és Sportiskola
Alen Rosco Kosárlabda 1993
Alexay Nóra Kajak-kenu 2000 Lágymányosi Spartacus SE
Alföldi István Judo 2000 KSI SE
Alhegyi Ildikó Kajak-kenu 1990 Kis-Dunai Sportegyesület
Ali Barnabás Öttusa 2001 KSI SE
Ali Dániel Barnabás Jégkorong 1998 MAC Népstadion
Ali Márton Öttusa 1999 KSI SE
Alkonyi Kristóf Vívás 1991 Vasas SC
Alkonyi Vilmos Vívás 1995 Budapesti Vasutas SC (BVSC) - Zugló
Almási Fanni Kata Atlétika 1999
Almási Ferenc Birkózás 1996 BVSC-Dega
Almási Kitti Tenisz 2001 Tatár Tenisz Center
Almási Márk Jégkorong 2000
Almássy Dóra Fruzsina Sportlövészet 1996 Újpesti Torna Egylet
Alpári Gergő Vívás 1986 Magyar Testgyakorlók Köre (MTK)
Altmann Anna Kosárlabda 2002 Török Flóris Törekvés SE
Altmann Márk Jégkorong 1999 Budapesti Sztárok SE
Ambrosio Melani Röplabda 2000
Ambrus Ádám Kajak-kenu 1995 KSI SE
Ambrus Krisztina Asztalitenisz 1992 Soltvadkerti TE
Ambrus Szandra Kosárlabda 1989
Ambrus Tímea Asztalitenisz 1985 Soltvadkerti TE
Amin Kadri Ökölvívás 1989 KSI SE
Ancsin Gábor Kézilabda 1990 Dunaferr SE
Ancsin Katalin Ökölvívás 1983 KSI SE
Anda Tibor Atlétika 1988 Törökszentmiklósi Diák Atlétikai Klub
Anderla Szimonetta Angelika Röplabda 2000
Andics Lilla Birkózás 1985 Haladás Vasutas SE
Andó Árián Kézilabda 1999 B.Braun Gyöngyös KC
Andó Áron Barnabás Vízilabda 2000 KSI SE
Andorka Gábor Kézilabda 1990 MKB Veszprém KC
Andorka Márton Asztalitenisz 1970 KSI SE
Andorkó Balázs Evezés
András Csaba Asztalitenisz 2002
András Judit Evezés 1986 Csepel Evezős Klub
András Nikoletta Ökölvívás 1991 Tatabánya SC
Andrásfi Tibor Vívás 1999 Budapesti Vasutas SC (BVSC) - Zugló
Andrási József Birkózás 1995 Ceglédi Vasutas SE
Andrássy Géza Kosárlabda 1996 DEAC
Andrejkovics Andrea Öttusa 1984 KSI SE
Andrejkovics Anita Alexandra Röplabda 1997
Androkity Marcell Kajak-kenu 1992 Csepeli Kajak-Kenu Egyesület
Anfang József Gábor Jégkorong 2002
Angermann Koppány Ökölvívás 1989 Magyar Testgyakorlók Köre (MTK)
Angyal Bálint Öttusa 1997 KSI SE
Angyal Barbara Kosárlabda 2001 Csata DSE
Angyal Botond Jégkorong 2001
Angyal Dániel Vízilabda 1992 KSI SE
Angyal Krisztián Öttusa 1997 KSI SE
Angyal Lilla Kosárlabda 1991 Miskolci Sportiskola Sport Club
Angyal Marietta Asztalitenisz 1992 Budapest Sportegyesület
ANGYAL Nikolett Kosárlabda 1998 Csata DSE
Angyal Tamás Kosárlabda 1990 Vasas SC
Angyal Villő Kajak-kenu 2002 Kis-Dunai Sportegyesület
Angyal Virág Röplabda 1999
Angyal Zsolt Birkózás 1986 Marcali VSZSE
Anheuer Kristóf Triatlon 1994 Uniqa Team Újbuda SE
Annus Döme Jégkorong 1998 Tisza Volán SC Szeged
Antal Anett Barbara Röplabda 1993 Máv Előre SC
Antal Arnold István Jégkorong 1997 Alba Volán SC
Antal Balázs Sportlövészet 1991 Újpesti Torna Egylet
Antal Bettina Súlyemelés 1994 Kecskeméti TE
Antal Dániel Birkózás 1996 Orosházi Spartacus Birkózó Klub
Antal Dávid Birkózás 1990 Orosházi Spartacus Birkózó Klub
Antal Dóra Vízilabda 1993 Egri Vizilabda Club
Antal Edina Vívás 1990 Vasas SC
Antal Erik Judo
Antal Gábor András Vízilabda 1991 Budapesti Vasutas SC (BVSC) - Zugló
Antal Máté Kézilabda 1998 Tatabánya Carbonex Kézilabda Club
Antal Szabolcs Kosárlabda 1989 Albacomp
Antal Szabolcs Kézilabda 1990 Csurgói Kézilabda Klub
Antal Zsombor Jégkorong 1985 Újpesti Torna Egylet
Antaloczi Csaba Atlétika 1988 Ikarus BSE
Antalóczy Dorka Vízilabda 1999 Tatabányai Vízmű Sportegyesület
Anton Joel Jégkorong 1997 Debreceni Hoki Klub
Antoni Csanád Zoltán Kosárlabda 1996 Atomerőmű Sportegyesület
Antóni Csenge Kosárlabda 2001 Atomerűmü KSC Szekszárd
Antóni Viktória Kézilabda 1990 Vasas SC
Antunovits László Birkózás 1988 Érdi Spartacus SC
Apagyi Levente Kajak-kenu 1993 KSI SE
Apáti Bence Atlétika 2001
Apró Attila Kézilabda 1998 FTC-PLER
Arad Zsófia Kosárlabda 1995 Miskolci Sportiskola Sport Club
Aradi Júlia Torna női 2004 KSI SE
Arany Attila Triatlon 1998 Debrceni Sportcentrum Szolgáltató Kht - Debreceni Városi Sportiskola
Arany Gergely Jégkorong 1996 MAC Népstadion
Arany Gitta Triatlon 1989
Arany Imre Birkózás 1995 Szigetvári Birkózó Sport Egyesület
Arany Máté Dániel Jégkorong 1994 Ifj. Ocskay Gábor Jégkorong Akadémia
Arany Rebeka Melinda Kézilabda 2000 Angyalföldi Sport Egyesület
Aranyi Ágnes Anna Tenisz 2000 Debreceni Fallabda és Tenisz S.E.
Aranyi Ferenc Atlétika 1999 Mezőtúr Városi Sportiskola
Aranyi Mátré Vízilabda 2001 Újpest Vízilabda Utánpótlás Egyesület
Aranyi Réka Rebeka Vízilabda 1999 Újpest Vízilabda Utánpótlás Egyesület
Aranyics Bence Atlétika 1995 Zalaszám-Zalaegerszegi Atlétikai Club
Aranyics Eszter Kosárlabda 1987 SZEVIÉP Szeged KE
Aranyosi Zsolt Birkózás 1989 Diósgyőri Birkozó Club
Arató Csilla Triatlon 1992 Dinamic Triatlon Klub
Arday Gréta Vívás 1996 Diósgyőri Vívó Egyesület
Arday Péter Vívás 1970
Arday Réka Vívás
Árendás Laura Röplabda 1999
Argat Cintia Röplabda 2000
Argyelán Csilla Tenisz 1990 Magyar Testgyakorlók Köre (MTK)
Arhold Erik Evezés Külker Evezős Klub
Árkosy Lilla Vízilabda 1990 Szegedi Vizipóló Suli
Árkovics Bálint Jégkorong 1993 Alba Volán SC
Armaghani Ármin Kosárlabda 2000
Ármai Zita Kinga Vízilabda 2000 Polo Sport Club
Armuth Gábor Atlétika 1988 Ikarus BSE
Arnhold Bence Atlétika 1994 Delfin Sportiskolai SE
Arnhold Márton Atlétika 1995 Haladás Vasutas SE
Aros Lilian Kajak-kenu 1991 Budapesti Honvéd SE
Árpád Cecilía Röplabda 1998
Árpád Viktor Ökölvívás
Árpási Patrik Kézilabda 1996 Pick Szeged
Árva Cintia Andrea Súlyemelés 2002 Kecskeméti TE
Árva László Súlyemelés 2001 Kecskeméti TE
Árva Milán Röplabda 1994 Vegyész Röplabda Club Kazincbarcika
Árvai Balázs Súlyemelés 1992 Szerencs Város SE
Árvai Krisztián Atlétika 1993 Veszprémi Egyetemi és Diák Atlétikai Club
Árvai László Ökölvívás 1990 Gyöngyösi Triatlon, Atlétika és Szabadidő Sport Klub