Egyszerű keresés

Sportoló neve:



Összetett keresés

Sportág:

Születési év:
-

Sportoló neme:


Sportolók - keresési találatok (872)

Sportoló neve Sportág Született Edző
Abai János Ökölvívás 1997
Adamcsek Fanni Torna női 2004 Ziszisz Tanaszisz
Adamcsek Flóra Torna női 2002 Ziszisz Tanaszisz
Adrovicz Áron Vízilabda 1994 Mohácsi Attila
Agócs Zsolt Atlétika 1984
Ágoston Imre Kerékpár 1994 Somogyi Miklós
Al-Salty Dália Torna női 1996 Kelemen Márta, Draskóczy Imre
Alföldi István Judo 2000 Horváth István Dávid
Ali Barnabás Öttusa 2001 Jámbor Gyöngyi
Ali Márton Öttusa 1999 Jámbor Gyöngyi
Ambrus Ádám Kajak-kenu 1995 Kovács Tamás
Amin Kadri Ökölvívás 1989 Balzsay Károly, Füzesi Zoltán
Ancsin Katalin Ökölvívás 1983 Balzsay Károly
Andó Áron Barnabás Vízilabda 2000 Jancsó Mátyás
Andorka Márton Asztalitenisz 1970
Andrejkovics Andrea Öttusa 1984 Takács Péter
Angyal Bálint Öttusa 1997 Fűri Csilla
Angyal Dániel Vízilabda 1992 Vad Lajos, Horváth János
Angyal Krisztián Öttusa 1997 Takács Péter
Antal Balázs Sportlövészet 1991 Orbán László
Apagyi Levente Kajak-kenu 1993 Matyus Zsolt
Aradi Júlia Torna női 2004 zSIGMONDNÉNagy Zsuzsanna
Árvai Márton István Öttusa 2004 Jámbor Gyöngyi
Babanics Brigitta Atlétika 1994
Babik Lilian Dóra Torna női 2001 Muzsnayné Bellák Erzsébet, Szentiványi Péter
Babik Marcell Öttusa 2000 Jámbor Gyöngyi
Bacskai Balázs Ökölvívás 1988 Bacskai Imre
Bácskai János Kajak-kenu 1998 Szigeti Viktória
Bácskay Csenge Mária Torna női 2003 GONDOS-ARATÓ ORSOLYA, Osztie Géza
Baczkó Bernadett Judo 1986 Pánczél Gábor, Preiszler Gábor
Badacsonyi Klaudia Öttusa 2001 Jámbor Gyöngyi
Baj Marcell Vízilabda 1997 Horváth János
Bajzáth Bence Krisztián Torna férfi 2002 Pisák Tamás
Bakó Olga Kajak-kenu 2000 Gintl Andrea
Bakó Tamás Kajak-kenu 1998
Bakosi Nándor Kerékpár 1993 Somogyi Miklós
Balázs Baltazár Vízilabda 2001 Jancsó Mátyás
Ballay László Kajak-kenu 1986
Balog Vázsony Sportlövészet 1998 Forrásiné Máthé Edit
Balogh Erik Ökölvívás 2008 Svasznek Jenő
BALZSAY HANNA Torna női 2007 Zsigmondné Nagy Zsuzsanna
Balzsay Tünde Torna női 2007 Pózna Előd, Zsigmondné Nagy Zsuzsanna
Bánhidi Bence Atlétika 1989 Bánhidi Béláné
Bank Gábor Vízilabda 1997 Mohácsi Attila
Bánki Adél Öttusa 2000 Takács Péter
Bánki Adél jó Öttusa 2000 Takács Gyula
Bánki Lilla Kajak-kenu 1998 Nagy László K
Bánki Lilla Kajak-kenu 1998 Agócs Mihály
Bara Alexandra Kajak-kenu 1987 Mórocz István
Baricsa Viktória Judo 1992 Preiszler Gábor
Barkóczi Roland Ökölvívás 2007
Bársony Bernárd Ökölvívás 1996 Balzsay Károly
Bartalis Arnold Öttusa 1993 Karácsony Gyula
Bartók András Vízilabda 1996 Mohácsi Attila
Bartyik Brigitta Adrienn Sportlövészet 1992 Pál-Plichta Györgyi
Basa Lili Öttusa 2004 Verrasztó Gabriella, Karácsony Gyula
Batizi Sándor Judo 1990 Pánczél Gábor, Preiszler Gábor
Bátori Szabolcs Torna férfi 2002 Pisák Tamás
Bedák Norbert Ökölvívás 1995 Balzsay Károly
Bedike Marcell Kerékpár 1993 Somogyi Miklós
Bencz Lajos Sportlövészet 1988 Győrik Attila, Pál-Plichta Györgyi
Bencze Kristóf Kajak-kenu 1998 Balázs Gábor
Bencze Nikolett Kajak-kenu 1991 Gintl Andrea
Benedek Gyula Torna férfi 1989 Laufer Béla
Bércy Bálint Attila Kajak-kenu 1995 Ballay László
Bércy Csenge Anett Kajak-kenu 1999 Szigeti Viktória
Bereczki Noémi Öttusa 1998 Takács Gyula
Bereczki Richárd Öttusa 1996 Takács Péter
Bereczki Richárd_régi Öttusa 1996 Fűri Csilla, Takács Péter, Verrasztó Gabriella
Béres Krisztina Öttusa 1994 Takács Péter
Berezvay Ernő Kajak-kenu 1996 Ballay László
Berkecz Gábor Kajak-kenu 1989
Berki Ferenc Ökölvívás 1995
Berki Krisztián Torna férfi 1985
Berki Krisztofer Ökölvívás 1998 Balzsay Károly
Berki Krisztofer Ökölvívás 1998 Törteli Ferenc
Berna Dávid Ökölvívás 1990 Balzsay Károly, Füzesi Zoltán
Bernáth Tibor Kajak-kenu 1987 Sztajcs István
Bernula Gergő Vízilabda 1994 Szabó Zoltán
Bertalan Adrián Vízilabda 1994 Mohácsi Attila
Bertalan Roland Asztalitenisz 1998 Frei Péter
Berthold Ákos Öttusa 1999 Takács Gyula
Berze Botond Ádám Vízilabda 1998 Keszthelyi Tibor
Biben Karina Klaudia Kajak-kenu 2000 Gintl Andrea
Bielik Márk Attila Sportlövészet 1995 Forrásiné Máthé Edit
Bihácsi Bence Vízilabda 2001 Szabó Zoltán
Bihari Patricia Atlétika 1992 Kasperkiewicz Gábor
Bilics Bence Torna férfi 1996 Kerekes Zsombor, Deák Zoltán
Birkás Dóra Öttusa 2001 Jámbor Gyöngyi
Bóbis Botond Vízilabda 2001 Szabó Zoltán
Bocskói Botond Judo 1991 Preiszler Gábor
Böde Anita Ökölvívás 1989 Balzsay Károly, Füzesi Zoltán
Bogdán Gyula Ökölvívás 1990 Balzsay Károly
Boglári Boglárka Evelin Torna női 2003 zSIGMONDNÉNagy Zsuzsanna
Bognár Barnabás Vízilabda 1994 Szabó Zoltán
Bognár Martin Kajak-kenu 1998 Koletics Miklós
Böhm Dávid Judo 1992 Preiszler Gábor
Boncsér Krisztián Torna férfi 1998 Kerekes Zsombor
Borgulya Richard Vízilabda 1992 Horváth János
Boros Alexandra Öttusa 1997 Fűri Csilla, Takács Péter
Boros Tamás Vízilabda 1993 Vad Lajos
Börzsey Nikolett Boglárka Kajak-kenu 1997 Nagy László K
Botond Balázs Kajak-kenu 1984
Botos Dániel Ökölvívás 1997 Füzesi Zoltán
Bozsik Márton Vízilabda 1995 Mohácsi Attila
Bozsonyik Ármin Asztalitenisz 1997 Lakatosné Klupács Andrea
Brana Emese Tímea Kajak-kenu 1999 Nagy László K
Breitenbach Alex Ökölvívás 1997 Füzesi Zoltán
Bruckmann Gergő Öttusa 1995 Fűri Csilla, Takács Péter
Budácsik Dorottya Öttusa 2001 Jámbor Gyöngyi
Budai Vivien Ökölvívás 1999 Törteli Ferenc
Buday Gábor Vízilabda 1987 Horváth János
Bulyáki Tamás Sportlövészet 1994 Pál-Plichta Györgyi
Bures Dániel Vízilabda 1994 Mohácsi Attila
Búzás Alma Torna női 2001 Szentiványi Péter, Muzsnayné Bellák Erzsébet
Ceiner Bálint Kajak-kenu 1995 Kiss István II, Tóth László
Ceiner Bálint Gábor Kajak-kenu 1995 Ballay László
Ceiner Benjámin Kajak-kenu 1992 Matyus Zsolt
Celebi Kmál Kajak-kenu 1998 Nagy László K
Csák Petra Virág Sportlövészet 1992 Pál-Plichta Györgyi
Csáki Dávid Zoltán Ökölvívás 1993 Balzsay Károly
Csányi Julianna Torna női 2000 Balázs Bernadett
Csapó Miklós Vízilabda 1993 Horváth János
Császár Máté Ökölvívás 1997
CSASZTVAN LILLA Torna női 2002 Szentiványi Péter, GONDOS-ARATÓ ORSOLYA
Csathó Tünde Kajak-kenu 1988
Csatlós Péter Vízilabda 1996 Mohácsi Attila
Csejtei Márton László Öttusa 2002 Jámbor Gyöngyi
Cserni Tamás Judo 1994 Preiszler Gábor
Csicsók Dániel Sportlövészet 1995
Csiki Judit Öttusa 1996 Fűri Csilla
Csizovszky Ferenc Judo 1995 Pánczél Gábor, Preiszler Gábor
Csongvai Máté Vízilabda 1996 Zsoldos Péter
Csorvási Soma Torna férfi 1998 Fazakas Csaba
Csóti Gergő Tamás Kajak-kenu 1995 Kovács Tamás
Csuri Tamás Sportlövészet 1995 Forrásiné Máthé Edit
Csutak János Dániel Ökölvívás 1995 Füzesi Zoltán, Balzsay Károly, Törteli Ferenc
Czeglédi Dóra Asztalitenisz 1994 Frei Péter
Czellér Belián Kajak-kenu 1999 Balázs Gábor
Czrenner Dávid Öttusa 1997 Fűri Csilla, Schumacher Ákos
Czunderlik Robin Vízilabda 1997 Mohácsi Attila
De Koning Barbara Bianca Öttusa 2002 Jámbor Gyöngyi
Deák Imre Ökölvívás 1991 Balzsay Károly, Füzesi Zoltán
Deák Tamás Öttusa 1990 Takács Péter
Décsi Bálint Öttusa 1996 Fűri Csilla
Décsi Bálint Öttusa 1996
Dévai Zsombor Péter Vízilabda 1996 Zsoldos Péter
Digruber Eszter Torna női 2005 Balzsainé Reubl Tünde, Kisiván István
Dimanopulosz Nikosz Zsombor Kajak-kenu 1996 Ballay László
Dina Dániel Ökölvívás 1997 Balzsay Károly
Diószegi Máté BVendegúz Kajak-kenu 1999 Koletics Miklós
Dira Zsófia Kajak-kenu 1991 Mórocz István
Divéky Luca Kata Torna női 1994 Kisiván István, Kelemen Márta
Dobcsányi Dániel Ökölvívás 1988 Svasznek Jenő
Dobrádi Zsolt Ökölvívás 1991 Balzsay Károly
Dobrovitz Ádám Torna férfi 2002 Pisák Tamás
Dominik Maglic Öttusa 1999 Schumacher Ákos
Domokos Zsófia Odett Öttusa 1998 Jámbor Gyöngyi
Dorozsmai Viktor Öttusa 1989 Takács Péter
Dragos Balázs Sportlövészet 1996
Dravecz Zsolt Judo 1985
Drótos Nikoletta Torna női 1988
Dúl Patrik Judo 2000 Horváth István Dávid
Duliskocich Norbert Kajak-kenu 1995 Ballay László
Durkó Vince Öttusa 2002 Jámbor Gyöngyi
Egri Mihály János Sportlövészet 1996 Pál-Plichta Györgyi
Egri Viktória Öttusa 1998 Takács Gyula
Egri Viktória Sportlövészet 1998 Pál-Plichta Györgyi
Eiselt Judit Sportlövészet 1990 Pál-Plichta Györgyi
Énekes Márton Kajak-kenu 1997 Nagy László K
Eszenyi Zalán Csaba Vízilabda 1998 Jancsó Mátyás
Fábián Roland Kajak-kenu 1990 Koletics Miklós
Fanó Gergely Gábor Torna férfi 1993 Kiss Gergely, Laufer Béla
Farkas Anett Bíborka Torna női 2001 Szentiványi Péter, Muzsnayné Bellák Erzsébet
Farkas Bianka Torna női 1998 Muzsnayné Bellák Erzsébet, Szentiványi Péter
Farkas Domonkos Vízilabda 2000 Jancsó Mátyás
Farkas Ildikó Torna női 1988
Farkas Norbert Asztalitenisz 1997 Lakatos Gyula
Farkas Rajmond Judo 1998 Horváth István Dávid
Fazakas Gerda Torna női 1990 Esztergályos Mihály, Muzsnayné Bellák Erzsébet
Fehér Bertalan Gábor Vízilabda 1996 Zsoldos Péter
FEHÉR LILI Torna női 2004
Fehér Nóra Torna női 2002 Kelemen Márta, Draskóczy Imre
Fejér Ádám Kajak-kenu 2002 Ballay László
Feleki Benjamin Tibor Vízilabda 1991 Vad Lajos
Felföldi Ádám Öttusa 1999 Schumacher Ákos
Felszeghy Gábor Kajak-kenu 1987 Sztajcs István
Ferenczi Barnabás Öttusa 2000 Jámbor Gyöngyi
Ferenczi Domonkos Öttusa 2002 Jámbor Gyöngyi
Figlár Nikolett Judo 1996 Preiszler Gábor, Pánczél Gábor
Filius Dániel Péter Kajak-kenu 1999 Balázs Gábor
Fodor Bence Kajak-kenu 2002 Kovács Gábor III.
Fodor Petra Réka Kajak-kenu 2000 Szigeti Viktória
Fodor Ronald Asztalitenisz 1994 Lakatos Gyula
Fodor Tamás Kajak-kenu 1990 Gintl Andrea
Fodor Tamás Bence Kajak-kenu 1997 Nagy László K
Fodor Zoltán Sportlövészet 1997 Forrásiné Máthé Edit
Fogarasi Máté György Judo 1991 Pánczél Gábor
Földházi Anita Öttusa 1995 Fűri Csilla
Földházi Zsófia Öttusa 1993 Takács Péter
Fónagy Veronika Kajak-kenu 1992 Agócs Mihály
Fónagy-Mogyorós Júlia Kajak-kenu 1993 Agócs Mihály
Forrási Boglárka Sportlövészet 1999 Forrásiné Máthé Edit
Frank Júlia Sportlövészet 1995
Freisinberger Kristóf Asztalitenisz 1996 Lakatos Gyula
Freisinberger Kristóf Asztalitenisz 1996 Lakatos Gyula
Fritz-Ruenes Pablo Antonio Ökölvívás 1995 Balzsay Károly
Fülöp Dániel Judo 1996 Preiszler Gábor, Pánczél Gábor
Fülöp Róbert Csaba Atlétika 1994 Gach Gergő
Fülöp Szabolcs László Judo 2000 Horváth István Dávid
Fülöp Zita Borbála Öttusa 1999 Jámbor Gyöngyi
Gaál András Öttusa 1998 Takács Péter
Galambos Tibor Atlétika 1991 Kasperkiewicz Gábor
Gáll András Öttusa 2003 Fűri Csilla
Gányási Martin Kajak-kenu 1995 Ballay László
Garádi Áron Vízilabda 1995 Szabó Zoltán
Garancsy András Vízilabda 1995 Mohácsi Attila
Gáspár Zita Kajak-kenu 1986
Gazsi Sára Atlétika 1993 Dömötör Balázs
Gazsó Alida Dóra Kajak-kenu 2000 Gintl Andrea
Gebefügi Kristóf Áron Vízilabda 1996 Zsoldos Péter
Gelencsér Ferenc Kajak-kenu 1999 Matyus Zsolt
Gellért Erik Torna férfi 1998 Reszeli Péter
Gere András Kajak-kenu 1995 Ballay László
Gergely Olivér Kajak-kenu 1996 Ballay László
Gintli Gellért Kajak-kenu 1995 Kovács Tamás
Göblyös Virág Tímea Kajak-kenu 1997 Nagy László K
Gombkötő Gábor Péter Judo 1994 Pánczél Gábor
Gönczi Gábor Kajak-kenu 1986 Csipes Ferenc
Gondos Berta Torna női 1994 Muzsnayné Bellák Erzsébet
Gorka Márton Kajak-kenu 1995 Kovács Tamás
Gőz Roland Judo 1999 Horváth István Dávid, Pánczél Gábor
Groholy Diana Kajak-kenu 1987
Groholy Orsolya Kajak-kenu 1991 Fábiánné Rozsnyói Katalin
Gruber Katalin Sportlövészet 1997 Forrásiné Máthé Edit
Grünberger Gábor Vízilabda 1998 Jancsó Mátyás
Gubek Zsófia Judo 1987 Pánczél Gábor
Gulyás Claudia Torna női 1998 Kelemen Márta, Kisiván István
Gulyás Klaudia Sportlövészet 1998 Pál-Plichta Györgyi
Gulyás Michelle Torna női 2000 Muzsnayné Bellák Erzsébet
Gulyás Michelle Öttusa 2000 Fűri Csilla
Gulyás Richárd Öttusa 2004 Schumacher Ákos
Gutyina Kinga Kajak-kenu 1990 Gintl Andrea
Gyimesi László Sportlövészet 1978 Pál-Plichta Györgyi
Gyöngyösi Kevin Márk Kerékpár 1997 Kaló Viktor
Györke Zsolt Vízilabda 1986 Horváth János
Győry Barbara Kajak-kenu 1988 Mórocz István
Győry Viktor Endre Sportlövészet 1993
Gyulay Blanka Kajak-kenu 1988 Simon Miklós
Gyümölcsös Gergely János Kajak-kenu 1998 Nagy László K
Gyuris Dóra Öttusa 1991 Takács Péter
Gyurka Márk Manó Öttusa 2001 Takács Gyula
Hadari Dávid Ökölvívás 1998
Hadzipanajotidisz Gábor Kajak-kenu 1987
Hagemann Petra Kajak-kenu 1993 Agócs Mihály
Hajabács Botond Öttusa 1998 Takács Gyula
Hajdú Krisztián Vízilabda 1999 Jancsó Mátyás
Haládik Dominika Sportlövészet 1994 Pál-Plichta Györgyi
Halász Eszter Öttusa 2002 Schumacher Ákos
Halász Viktória Kajak-kenu 1988 Mórocz István
Halmai Anna Torna női 2003 zSIGMONDNÉNagy Zsuzsanna
Hambeisz Ádám Kerékpár 1995 Hazai György
Hambeisz Anna Kerékpár 1991 Hazai György
Hangody András Vízilabda 1992 Horváth János
Hangody László Vízilabda 1984
Hankó Kálmán Ökölvívás 1999
Hardi Tamás Judo 1970
Hartman Attila Vízilabda 1988 Vad Lajos
Hatvany Zsolt Torna férfi 1989 Laufer Béla
Hegedűs András Sportlövészet 1998 Forrásiné Máthé Edit
Hegedűs Bence Vízilabda 1994 Szabó Zoltán
Hegedűs Péter Torna férfi 1988
Hegyi Gábor Kajak-kenu 2002 Ballay László
Hegyi Réka Kajak-kenu 1987 Simon Miklós
Hegyi Zomilla Kajak-kenu 1989 Mórocz István
Heim Péter Judo 1992 Preiszler Gábor, Pánczél Gábor
Heinrich Dávid Vízilabda 1986 Horváth János
Heiszman Henrik Asztalitenisz 1999 Lakatos Gyula
Héli Bendegúz Vízilabda 1997 Mohácsi Attila
Hellenpárt Balázs Torna férfi 2001 Pisák Tamás
Hermann József Asztalitenisz 1965 Lakatos Gyula
Hevesi Dominik Vízilabda 1999 Keszthelyi Tibor
Hideg Márkó Vízilabda 1997 Mohácsi Attila
Hídvégi Víd Torna férfi 1986
Hochstein Róbert Vízilabda 1993 Kádas Géza
Holló Zsolt Judo 1989 Pánczél Gábor
Homoki Lilla Sportlövészet 1990 Pál-Plichta Györgyi
Homoki Márk Kajak-kenu 1993 Matyus Zsolt
Hőna Dávid Vízilabda 1988 Földi László
Honti Kitti Torna női 1999 Muzsnayné Bellák Erzsébet, Szentiványi Péter
Horányi Gabriella Kajak-kenu 1999 Nagy László K
Horó Anna Sportlövészet 1997 Forrásiné Máthé Edit
Hortobágyi Ákos Torna férfi 1998 Reszeli Péter
Hortobágyi Balázs Öttusa 2000 Jámbor Gyöngyi
Horváth Attila Kajak-kenu 1997 Szigeti Viktória
Horváth Attila Sportlövészet 1996 Pál-Plichta Györgyi
Horváth Csaba Torna férfi 1984
Horváth Dániel Vízilabda 1986
Horváth Kristóf Vízilabda 1996 Mohácsi Attila
Horváth Noémi Kajak-kenu 1994 Agócs Mihály
Horváth Nóra Torna női 1993 zSIGMONDNÉNagy Zsuzsanna, Ziszisz Tanaszisz
Horváth Norbert Kolos Öttusa 1994 Burcsa Szabolcs
Horváth Tímea Kajak-kenu 1988 Gintl Andrea
Horváth Zoltán Öttusa 1988
Horváth Zsanett Öttusa 1994 Takács Péter
Horváth-Jeney Olivér Vízilabda 1997 Mohácsi Attila
Hrincsár Nikolett Torna női 1998 Muzsnayné Bellák Erzsébet
Huszár Bence Gábor Vízilabda 1998 Jancsó Mátyás
Huszár Tamás Zoltán Vízilabda 1997 Mohácsi Attila
Huzsvár Erik Asztalitenisz 2004
Ihos Erika Sportlövészet 1994 Pál-Plichta Györgyi
Ilosvai Brigitta Asztalitenisz 1987 Lakatos Gyula
Indaia Ivett Atlétika 1992 Dömötör Balázs
Jáger Nikolett Torna női 1994 zSIGMONDNÉNagy Zsuzsanna, Ziszisz Tanaszisz
Jakab Noémi Torna női 2001 Trenka János
Jankovics Dániel Atlétika 1995 Palágyi Gergő
Jánosi Máté Attila Öttusa 2000 Jámbor Gyöngyi
Jánosik Lili Öttusa 2002 Schumacher Ákos
Jansik Dávid Vízilabda 1991 Vad Lajos
Jansik Szilárd Vízilabda 1994 Horváth János
Járik Gergely Kajak-kenu 1985
Jávor Dániel Vízilabda 1993 Horváth János
Jenei Virág Anna Kajak-kenu 1998 Mórocz István
Jenei Virág Anna Kajak-kenu 1998 Agócs Mihály
Jónás Zsolt Kajak-kenu 1992 Koletics Miklós
Joó Abigél Judo 1990 Pánczél Gábor
Joó Ákos Judo 1997 Pánczél Gábor
Joó István Judo 1987 Hetényi Antal Gábor, Pánczél Gábor, Preiszler Gábor
Jordanov Máté Torna férfi 1987 Kiss Lajos
Józsa Bence Vízilabda 1995 Szabó Zoltán
Juhász Enikő Öttusa 1997 Fűri Csilla
Juhász Gergely Richard Vízilabda 1999 Jancsó Mátyás
Juhász Krisztina Anna Öttusa 2001 Jámbor Gyöngyi
Juhász Patrik Asztalitenisz 2001 Lakatosné Klupács Andrea
Juhász Vanda Kajak-kenu 1989 Mórocz István
Juracsek László Judo 1991 Preiszler Gábor, Pánczél Gábor
Jurina Dária Judo 1997 Preiszler Gábor
Justh Krisztina Sportlövészet 1989
Kabai Márk Vízilabda 1988
Kaiser Levente Vízilabda 1996 Zsoldos Péter
Kaiser Máté Vízilabda 1999 Jancsó Mátyás
Kalanovics Balázs Vízilabda 1995 Szabó Zoltán, Horváth János
Kálé Sándor Ökölvívás 1990 Svasznek Jenő
Kállai Albert Ökölvívás 1987
Kállai Simóka Nóra Öttusa 2001 Kovács Tamás
Kállai Zoltán Torna férfi 1984 Laufer Béla
Kállay Miklós Vízilabda 1998 Jancsó Mátyás
Kálló Dániel Balázs Sportlövészet 1999 Forrásiné Máthé Edit
Kalmár Vivien Judo 1996 Horváth István Dávid
Kalmár Vivien Judo 1996 Horváth István Dávid
Kapitány Olívia Torna női 1994 zSIGMONDNÉNagy Zsuzsanna, Ziszisz Tanaszisz
Kardos Alexander Vízilabda 1998 Keszthelyi Tibor
Kardos Botond Torna férfi 1997 Reszeli Péter
Kardos Gergely Vízilabda 1995 Szabó Zoltán
Kardos Levente Torna férfi 1999 Pisák Tamás
Karlik Ádám Atlétika 1990 Karlik Pál
Kárpáti Dávid Judo 2000 Horváth István Dávid
Kárpáti Emese Judo 1996 Pánczél Gábor, Preiszler Gábor
Kasza Róbert Öttusa 1986 Takács Péter
Katonai Norbert Atlétika 1991 Kasperkiewicz Gábor
Katula Bence Ádám Vízilabda 1992 Horváth János
Kaya Deniz Rómeó Kajak-kenu 2003 Ballay László
Kazarján Annie Öttusa 1990 Takács Péter
Kazarján Deniel Öttusa 1987 Takács Péter
Kemény Réka Mária Öttusa 1997 Fűri Csilla, Takács Péter
Kentner Gábor Torna férfi 1988 Laufer Béla
Kenyeres Ábel Kerékpár 1994 Somogyi Miklós
Kerekes András Öttusa 1989 Kovács Attila
Kerékgyártó Kolos Kajak-kenu 1995 Ballay László
Kerékgyártyó Botond Kajak-kenu 1996 Ballay László
Kerestély Márk Asztalitenisz 1999 Juhász Tibor
Kertész Olivia Torna női 1998 Kelemen Márta, Kisiván István
Kertész Olívia Torna női 1998 Kelemen Márta
Kincses Attila Vízilabda 1987 Horváth János
Kincses Gergő Judo 2000 Horváth István Dávid
Király Bálint Öttusa 2001 Schumacher Ákos
Kis Zsófia Atlétika 1998 Zollner László
Kisbalázs Márton Vízilabda 1995 Szabó Zoltán
Kiss Anna Aranka Atlétika 1994 Bánhidi Béláné
Kiss Attila Atlétika 1996 Szabó Dezső
Kiss Dániel Atlétika 1990 Bánhidi Béláné
Kiss Dániel Botond Atlétika 1990 Bánhidi Béláné
Kiss György Vízilabda 1993 Szabó Zoltán
Kiss Márton Torna férfi 2004 Pisák Tamás
Kiss Rebeka Judo 1999 Horváth István Dávid
Kiss Renáta Judo 1993 Czinege József
Kiss Zoltán Torna férfi 1998 Reszeli Péter
Klammerstadter Márk Ökölvívás 1986
Klasz Árpád Ökölvívás 1988 Szántó Imre
Kling Réka Öttusa 1984
Kocsis Ádám Kajak-kenu 1994 Matyus Zsolt
Kocsis Dóra Sportlövészet 1988
Kocsis Fanni Öttusa 2000 Jámbor Gyöngyi
Koczka Zoltán Öttusa 1989 Takács Péter
Kőhalmi Emese Boglárka Kajak-kenu 2002 Gintl Andrea
Kókai Réka Sportlövészet 1999 Forrásiné Máthé Edit
Kökény Ferenc Judo 1970 Preiszler Gábor
Kökény Zsolt Judo 1990 Preiszler Gábor
Koleszár Mihály Öttusa 2002 Schumacher Ákos
Koletics Péter Kajak-kenu 1991 Koletics Miklós
Kolozsvári Viktor Kajak-kenu 1995 Koletics Miklós
Kolozsy Cintia Torna női 1997 Kelemen Márta
Komáromi Ádám Kajak-kenu 1994 Agócs Mihály
Kopányi Noel Rajmund Kajak-kenu 2002 Balázs Gábor, Varga Zsolt
Köpöczi Anna Judo 1984
Koppány Gabriella Atlétika 1984
Koppány Katalin Atlétika 1985
Kóris Edina Öttusa 1989 Takács Péter
Korisánszky Dávid György Kajak-kenu 1993 Koletics Miklós, Ludasi Róbert
Korisánszky Péter Dániel Kajak-kenu 1987 Ludasi Róbert
Körmendi Péter Kajak-kenu 1987 Kovács Tamás
Kornéth Bálint Vízilabda 1994 Szabó Zoltán
Kóródi Anna Torna női 1994 zSIGMONDNÉNagy Zsuzsanna, Ziszisz Tanaszisz
Kórodi Balázs Öttusa 1999 Takács Péter, Schumacher Ákos, Verrasztó Gabriella
Korpácsi Tamás Vízilabda 1993 Czigány Károly, Horváth János
Kósa Balázs Vízilabda 1999 Keszthelyi Tibor
Kósa Balázs Vízilabda 1999 Keszthelyi Tibor
Koska Norbert Vízilabda 2000 Szabó Zoltán
Kovács Attila Kajak-kenu 1999 Balázs Gábor
Kovács Bernadett Sportlövészet 1988
Kovács Dávid Atlétika 1992
Kovács Flóra Kajak-kenu 1993 Agócs Mihály
Kovács Gergely Torna férfi 1998 Reszeli Péter
Kovács Gergő Vízilabda 1995 Horváth János, Szabó Zoltán
Kovács Kitti Judo 1997 Horváth István Dávid
Kovács Liliána Torna női 2004 zSIGMONDNÉNagy Zsuzsanna
Kovács Nikolasz Dániel Kajak-kenu 1998 Szigeti Viktória
Kovács Nóra Torna női 2003 zSIGMONDNÉNagy Zsuzsanna
Kovács Norbert Vízilabda 1996 Zsoldos Péter
Kovács Orsolya Öttusa 1988 Takács Péter
Kovács Péter Vízilabda 1991 Vad Lajos
Kovács Richárd Asztalitenisz 1995
Kövesi Zsuzsanna Judo 1994 Horváth István Dávid
Kozák Danuta Kajak-kenu 1987 Sári Nándor
Kozma Virág Judo 2002 Szombat Attila
Kreisz Kata Kajak-kenu 1996 Ballay László
Kreisz Kristóf Kajak-kenu 1998 Nagy László K
Kriston Dániel Asztalitenisz 1989 Kriston Zsolt
Kriszt Rókus Vízilabda 1986 Horváth János
Krizsán Szabolcs Judo 1989 Toncs Péter
Kubik Dániel Asztalitenisz 1998 Juhász Tibor
Kun Dávid Ökölvívás 1991
Kuncz Tamás Vízilabda 1986 Horváth János
Kurcz Dorián Ferenc Vízilabda 2000 Jancsó Mátyás
Kurityák Máté Judo 1991 Pánczél Gábor
Kürti Zsuzsanna Kajak-kenu 1991 Gintl Andrea
Kurucz Ádám Atlétika 1985
Kurucz Edina Kajak-kenu 1990 Mórocz István
Labancz Miklós Kajak-kenu 1994 Kovács Tamás
Laczkovics Krisztián Vízilabda 1991 Horváth János
Ladányi Ármin Barnabás Vízilabda 1996 Mohácsi Attila
Lakatos Brigitta Asztalitenisz 1994 Pigniczki László, Lakatos Gyula
Lakatos Imre Ökölvívás 1995 Balzsay Károly
Lakatos József Ökölvívás 1992 Svasznek Jenő
Lakatos Tamás Asztalitenisz 1995 Gergely Gábor, Németh Károly
Lakó Hanna Torna női 2003 zSIGMONDNÉNagy Zsuzsanna
Lamos Máté Torna férfi 1999 Reszeli Péter
László Beáta Öttusa 2004 Schumacher Ákos
László Tamara Kerékpár 1999 Hazai György
László Tamás Torna férfi 1999
Lázár Attila Ferenc Vízilabda 1991 Horváth János
Lázár Zsolt Vízilabda 1987 Horváth János
Leitermann Dániel Lajos Kajak-kenu 2001 Balázs Gábor
Lénárt Dániel Torna férfi 2003 Pisák Tamás
Lénárt Emese Öttusa 1995 Fűri Csilla
Lénárt Judit Judo 1998 Horváth István Dávid
Lengyel Zsolt Torna férfi 1991 Kiss Gergely
Lenner Dorottya Torna női 1994 zSIGMONDNÉNagy Zsuzsanna, Ziszisz Tanaszisz
Leposa Gábor Vízilabda 1998 Keszthelyi Tibor
Lévai András Vízilabda 1998 Keszthelyi Tibor
Lipey-Rózsa Gábor Vízilabda 1988 Vad Lajos
Lippai Richárd Atlétika 1985
Lovistyek Kristóf Vízilabda 1996 Zsoldos Péter
Ludányi Balázs Bendegúz Öttusa 1997 Fűri Csilla
Ludányi Fanni Asztalitenisz 2000 Frei Péter
Lujber Anett Kajak-kenu 1986
Lukács Ádám Ökölvívás 1987
Lukács József Judo 1970 Pánczél Gábor
Lukács Roland Ökölvívás 1994 Balzsay Károly
Lukács Tamás Kajak-kenu 1997 Nagy László K
Lukácsi Anita Sportlövészet 1989 Győrik Attila, Pál-Plichta Györgyi
Madarasi Ádám Vízilabda 1997 Zsoldos Péter
Magyari Bálint Öttusa 2000 Jámbor Gyöngyi
Major Ágnes Asztalitenisz 1986
Majzinger Koppány László Kerékpár 1993 Hazai György
Makovnyik János Judo 1990 Preiszler Gábor
Makra László Torna férfi 1994 Laufer Béla
Marnitz Gergő Miklós Vízilabda 1988 Vad Lajos
Marnitz Márk Vízilabda 1993 Szabó Zoltán
Máró Gergő Kajak-kenu 2002
Maros Barbara Judo 1991 Pánczél Gábor
Maros Viktor Judo 1988
Marschalkó Márk Kajak-kenu 1997 Ballay László
Marton Péter Öttusa 1986
Máté Zalán Olivér Vízilabda 1998 Jancsó Mátyás
Máthé Gábor Kajak-kenu 1990 Mórocz István
Máthé Krisztián Kajak-kenu 1994 Matyus Zsolt
Matula János Bálint Kajak-kenu 1997 Szigeti Viktória, Ballay László
Matula Zsófia Kajak-kenu 1995 Balázs Gábor
Mátyási Emese Öttusa 1996 Fűri Csilla
Mayer Norbert Vízilabda 1995 Szabó Zoltán
Medveczky Bálint Öttusa 1993 Takács Péter
Merész Márton Vízilabda 1992 Horváth János
Mészáros Bálint Vízilabda 1992 Vad Lajos
Mészáros Brigitta Öttusa 1993 Kovács Tamás 313
Mezei András Öttusa 1985
Mezei Tamás Vízilabda 1990 Horváth János
Mézner Barbara Kajak-kenu 1995 Agócs Mihály
Mihalik Sára Kajak-kenu 1996 Kluka József
Mihalko Nikoletta Sportlövészet 1996 Pál-Plichta Györgyi
Mihalovits Botond Tamás Judo 1996 Preiszler Gábor
Mihalovits Kincső Klára Judo 1998 Horváth István Dávid
Mihók Ádám Torna férfi 1988 Laufer Béla, Kelemen Zoltán
Mikó bence Csaba Kajak-kenu 1999 Balázs Gábor
Mindszenti Kristóf Vízilabda 1999 Jancsó Mátyás
Miskolczi Lotti Mirtill Judo 1998 Horváth István Dávid
Móczár Béla Judo 1994 Pánczél Gábor, Preiszler Gábor
Moldvai Anikó Kajak-kenu 1986
Molnár Ákos Vízilabda 1988 Horváth János, Vad Lajos
Molnár Botond Torna férfi 2004 Pisák Tamás
Molnár Csenge Torna női 2002 GONDOS-ARATÓ ORSOLYA, Szentiványi Péter
Molnár Dávid Kajak-kenu 2002 Kovács Gábor III.
Molnár Kitti Torna női 2001 Muzsnayné Bellák Erzsébet, Szentiványi Péter
Molnár Noémi Fanni Kajak-kenu 1990 Gintl Andrea
Molnár Viktor Zalán Vízilabda 1999 Jancsó Mátyás
Móna Márk Barna Vízilabda 2001 Jancsó Mátyás
Móricz Máté Asztalitenisz 1991 Lakatos Gyula
Mosonyi Zsolt Torna férfi 1987
Mucskai Tamás Vízilabda 2000 Jancsó Mátyás
Nagy Balázs István Öttusa 1998 Jámbor Gyöngyi
Nagy Bence Márk Öttusa 2001 Jámbor Gyöngyi
Nagy Boglárka Krisztina Öttusa 2000 Jámbor Gyöngyi
Nagy Gergely Kajak-kenu 1993 Kovács Tamás
Nagy Gergely Sportlövészet 1994 Forrásiné Máthé Edit
Nagy Imola Kajak-kenu 1989 Mórocz István
Nagy Imre Öttusa 1999 Takács Péter
Nagy Máté László Sportlövészet 1999 Forrásiné Máthé Edit
Nagy Richárd Kajak-kenu 1993 Matyus Zsolt
Nagy Richárd Róbert Kajak-kenu 1991 Koletics Miklós
Nagy Rita Kajak-kenu 1989 Mórocz István
Nagy Sándor Ökölvívás 1987
Némedi Konrád Mátyás Kajak-kenu 1998 Oláh Tamás
Nemes Adrienn Sportlövészet 1991 Pál-Plichta Györgyi
Nemes Diana Sportlövészet 1990 Pál-Plichta Györgyi
Német Toni Jozef Vízilabda 1994 Horváth János
Németh András Kajak-kenu 1997 Balázs Gábor
Németh Balázs Kajak-kenu 1985
Németh Bálint Öttusa 1990 Takács Péter
Németh Botond Judo 2001 Szombat Attila
Németh Gabriella Kajak-kenu 1986
Németh János Öttusa 1985 Győrik Attila, Pál-Plichta Györgyi
Németh János Sportlövészet 1985 Pál-Plichta Györgyi
Németh Márton Bonifác Vízilabda 1999 Jancsó Mátyás
Németh Viktor Máté Kajak-kenu 1996 Kiss István II, Tóth László
Németh Zoltán Kajak-kenu 1995 Kovács Tamás
Némethy Dániel Vízilabda 2001 Szabó Zoltán
Nguyen Anasztázia Atlétika 1993 Szabó Dezső
Nikodém Patrik Kajak-kenu 2000 Matyus Zsolt, Ballay László
Novák Eszter Öttusa 1996 Fűri Csilla, Takács Péter
Novák Réka Öttusa 1999 Takács Péter
Nyers Csaba Torna férfi 1988 Laufer Béla
Nyíri Balázs Vízilabda 2002
Oláh Ádám Ökölvívás 1998
Oláh Benedek Kajak-kenu 1998 Koletics Miklós
Oláh Róbert Ökölvívás 1970
Oláh Sámuel Kerékpár 1993 Kaló Viktor
Oláh Virág Kajak-kenu 1993 Agócs Mihály
Ott Viktor Rómeó Torna férfi 1995 Reszeli Péter
Pacsai Katalin Kajak-kenu 1986
Pados Dániel Ökölvívás 1997 Törteli Ferenc
Pagács Dániel Vízilabda 1994 Szabó Zoltán
Pál Balázs Adrián Sportlövészet 1987 Kovács Lajos, Pál-Plichta Györgyi
Pál Magda Dóra Öttusa 1986
Pál Rebeka Torna női 1996 Kelemen Márta
Palej Tibor Judo 1995 Pánczél Gábor, Preiszler Gábor
Pálfi Márk Attila Kajak-kenu 1996 Ballay László
Pálfi Rita Zita Torna női 1996 Kisiván István, Kelemen Márta
Pálos Levente Huba Kajak-kenu 2002 Balázs Gábor, Varga Zsolt
Palotai Bálint Asztalitenisz 1998 Lakatosné Klupács Andrea
Pap Levente Viktor Kajak-kenu 2000 Szigeti Viktória
Papp Martin Ökölvívás Törteli Ferenc
Papp Mónika Kajak-kenu 1996 Ábel József
Pataki Viktória Öttusa 1988 Takács Péter
Pataky Csilla Noémi Kajak-kenu 1998 Nagy László K
Pataky Sándor Kajak-kenu 1995 Kovács Tamás
Patály Tamás Ökölvívás 2008 Svasznek Jenő
Patkó Péter Kajak-kenu 1998 Balázs Gábor
Patyi Gábor Attila Asztalitenisz 1993 Lakatos Gyula
Patyi Péter Judo 2000 Szombat Attila
Peer Dávid Ökölvívás 1989 Füzesi Zoltán
Pelikán Fruzsina Öttusa 2003 Jámbor Gyöngyi
Pentz Ákos Kajak-kenu 2000 Agócs Mihály
Perl Krisztina Kajak-kenu 1991 Agócs Mihály
Péter Rebeka Öttusa 2000 Takács Péter
Péter Sára Eszter Torna női 2002 Szentiványi Péter, GONDOS-ARATÓ ORSOLYA, Kelemen Márta
Petky Erik Vízilabda 1996 Zsoldos Péter
Pető Áron Öttusa 1995 Fűri Csilla
Pető Attila Vízilabda 2003 Szabó Zoltán
Petrák Kevin István Vízilabda 1998 Jancsó Mátyás
Petrán Fanni Edina Kajak-kenu 1999 Gintl Andrea
Piller Szabina Kajak-kenu 1997 Mórocz István
Pinke Petra Katalin Kajak-kenu 1995 Agócs Mihály
Pocskai Szabolcs Judo 1991 Pánczél Gábor, Preiszler Gábor
Pohorelli Bettina Kajak-kenu 1991 Gintl Andrea
Pölöskei Zsófia Atlétika 1986 Bágyi Róbert
Portéka Tibor Ökölvívás 1986
Potoschi Albert Judo 1997 Horváth István Dávid
Prill Péter Öttusa 1991 Deák Ferenc
Próba János Kerékpár
Racskó Fruzsina Lilla Kajak-kenu 1998 Mórocz István
Racskó Fruzsina Lilla Kajak-kenu 1998 Agócs Mihály
Racskó Márk Máté Kajak-kenu 1998 Nagy László K
Rácz Péter Lajos Torna férfi 2003 Pisák Tamás
Rácz Sándor Ökölvívás 1987
Rádli Rajmund Vízilabda 2000 Szabó Zoltán
Radonics Máté Kerékpár 1993 Somogyi Miklós
Rádonyi Balázs Öttusa 2001 Jámbor Gyöngyi
Raduly János Ökölvívás 1986 Svasznek Jenő, Fehér Mihály
Radványi Péter Judo 2000 Szombat Attila
Rákos Márk Vízilabda 1994 Szabó Zoltán
Rakovszky Tibor István Atlétika 1994 Lukács László
Rauscher Máté Kajak-kenu 1991 Matyus Zsolt
Redl András Vilmos Kajak-kenu 2001 Ballay László, Matyus Zsolt
Rednic Olivér Asztalitenisz 1999 Frei Péter
Rednic Róbert Judo 1995 Preiszler Gábor
Regős Gergely Öttusa 1996 Fűri Csilla, Takács Péter
Reibl Dániel Kajak-kenu 1995 Koletics Miklós
Reiner Attila Vízilabda 1996 Zsoldos Péter
Rekop Csenge Virág Kajak-kenu 1998 Agócs Mihály
Rekop Gyöngyvirág Kincső Kajak-kenu 2000 Agócs Mihály, Szigethy Viktória
Rengei Balázs Torna férfi 2001 Szász Dániel
Rengei Balázs Torna férfi 2001 Pisák Tamás, Szász Dániel
Réti Andor Öttusa 2000 Jámbor Gyöngyi
Réti Márton Öttusa 1998 Jámbor Gyöngyi
Révész Attila Róbert Kajak-kenu 1997 Szigeti Viktória
Rezes Ildikó Kajak-kenu 1992 Agócs Mihály
Rohács Tünde Sportlövészet 1995 Pál-Plichta Györgyi
Romhányi Eszter Torna női 1994 Kelemen Márta, Kisiván István
Rontó Renátó Judo 1998 Horváth István Dávid
Róth Luca Atlétika 1994 Kasperkiewicz Gábor
Róth Márk József Kajak-kenu 1997 Koletics Miklós
Rövid Judit Kajak-kenu 1990 Gintl Andrea
Rozgonyi Éva Atlétika 1993 Dömötör Balázs
Rózsa Balázs Kerékpár 1995 Hazai György
Rugási Csilla Kajak-kenu 2002 Gintl Andrea
Rumpler Ádám Vízilabda 1993 Horváth János
Ruzsa Péter Judo 1998 Horváth István Dávid
Saadaldin Hamza Asztalitenisz 1997 Frei Péter
Sáfrán Mátyás Kajak-kenu 1986 Oláh Tamás
Sághi Bálint Vízilabda 1998 Jancsó Mátyás
Sághi Márk Vízilabda 1996 Zsoldos Péter
Sajósi Noémi Öttusa 2004 Schumacher Ákos
Sajósi Vince Öttusa 2001 Schumacher Ákos
Sajti Ákos Öttusa 1993 Takács Péter
Sándor László Ökölvívás 1990
Sándor Máté Öttusa 2001 Takács Gyula
Sapkin Aliz Torna női 2001 Muzsnayné Bellák Erzsébet, Szentiványi Péter
Sarciá Borbála Öttusa 2001 Takács Gyula
Sárdy Réka Atlétika 1988 Kasperkiewicz Gábor
Sárkány Dominik Öttusa 1996 Fűri Csilla
Sarudi Alíz Kajak-kenu 1988 Simon Miklós, Mórocz István
Sarudi Mátyás Kerékpár 1996 Kaló Viktor
Sass Noémi Judo 1991 Czinege József
Sasvári Katalin Annamária Kajak-kenu 1999 Szigeti Viktória
Schermann Bianka Torna női 2003 Bottyánszky Marianna, Draskóczy Imre
Schmidt Gábor Kajak-kenu 1985
Schneider Leila Kajak-kenu 1997 Nagy László K
Scholtz Orsolya Öttusa 1999 Takács Gyula
Schull Dániel Ökölvívás 1995 Balzsay Károly
Sigmond Péter Öttusa 1991 Takács Péter
Siklódi Tibor Kajak-kenu 1997 Szigeti Viktória
Silye Roland Öttusa 1986
Simon Gréta Öttusa 1999 Kovács Tamás
Sipos Teodóra Öttusa 2002 Jámbor Gyöngyi
Sivó Norbert Vízilabda 1997 Zsoldos Péter
Smirnov Anna Torna női 2005 Zsigmondné Nagy Zsuzsanna
Solnay Eszter Kajak-kenu 1996 Ballay László
Soltész László Kajak-kenu 1990 Bíró Tamás II
Sólyom Edina Torna női 1987
Somogyi Gábor Judo 2000 Horváth István Dávid
Somogyi Miklós Soma Vízilabda 1997 Zsoldos Péter
Soponyai Dávid Öttusa 2000 Verrasztó Gabriella
Sörös Patrik Vízilabda 1998 Jancsó Mátyás
Spasic Máté Sportlövészet 1999 Forrásiné Máthé Edit
Steiner Máté Kajak-kenu 1999 Koletics Miklós
Stevens Dániel Öttusa 1999 Schumacher Ákos
Streck Szandra Judo 1997 Horváth István Dávid
Surányi Dávid Milán Ökölvívás 1998 Balzsay Károly
Susánszki András Öttusa 1993 Takács Gyula
Szabadián Dimitrij Ökölvívás 2008 Svasznek Jenő
Szabados Zita Kajak-kenu 1999 Szigeti Viktória
Szabó Ágnes Viktória Kajak-kenu 1995 Mórocz István
Szabó András Judo 1998 Horváth István Dávid
Szabó Árpád Judo 1995 Horváth István Dávid
Szabó Balázs István Sportlövészet 1998 Forrásiné Máthé Edit
Szabó Bálint Kajak-kenu 1999 Nagy László K
Szabó Beáta Kajak-kenu 1993 Agócs Mihály
Szabó Bence Kajak-kenu 1991 Matyus Zsolt
Szabó Borbála Kajak-kenu 1993 Balázs Gábor
Szabó Botond Vízilabda 1987 Tóth Imre, Derekas Szilárd
Szabó Daniella Atlétika 1992 Szabó Dezső
Szabó Dávid Atlétika 1991 Kasperkiewicz Gábor
Szabó Dezső Atlétika 1989 Szabó Dezső
Szabó Gábor Judo 1984
Szabó Gabriella Kajak-kenu 1986 Sári Nándor
Szabó Gergely Kajak-kenu 1984
Szabó Kristóf Ökölvívás 1993 Füzesi Zoltán
Szabó Olivér Vízilabda 1998 Jancsó Mátyás
Szabó Péter Kajak-kenu 1994 Matyus Zsolt
Szabó Péter Tamás Vízilabda 1987 Horváth János
Szabó Tamás Asztalitenisz Frei Péter
Szabó Zsanett Judo 2001 Horváth István Dávid
Szajkó Béla Ökölvívás 1994 Balzsay Károly, Füzesi Zoltán
Szakolczai Fédra Kajak-kenu 1990 Mórocz István
Szalai Győző Judo 2000 Szombat Attila
Szalontay Sándor Kerékpár 1990 Somogyi Miklós
Szántó Milán Kajak-kenu 2000 Kovács Gábor III.
Szántó Richárd Judo 1997 Horváth István Dávid
Szarka Krisztina Torna női 1986
Szász Bálint Kajak-kenu 2000 Nagy László K
Szász Kristóf Kajak-kenu 1997 Szigeti Viktória
Szász Kristóf Kajak-kenu 1997 Ballay László
Szász Patrik Kajak-kenu 1995 Ballay László
Szatmári Levente Öttusa 1995 Takács Péter
Szécsi Dániel Judo 1995 Preiszler Gábor
Szécsi Dávid Vízilabda 1987
Szedmák Dávid Vízilabda 1995 Horváth János
Székely Balázs Vízilabda 1996 Zsoldos Péter
Székely Máté Kajak-kenu 1993 Matyus Zsolt
Székely Zója Torna női 2003 GONDOS-ARATÓ ORSOLYA, Osztie Géza
Szekeres Róbert Sportlövészet 1984
Szemán Gergely Judo 1987 Preiszler Gábor, Hetényi Antal Gábor, Pánczél Gábor
Szén Szilvia Beatrix Kajak-kenu 1996 Ballay László, Mórocz István
Szendrei Dániel Öttusa 1988 Takács Péter
Szentes Dániel Judo 1991 Preiszler Gábor
Szentes Máté Sportlövészet 1994 Pál-Plichta Györgyi
Szentkeressy-Kovács Adrienn Asztalitenisz 1990 Somlyó Gergely
Szentpáli Gergely Torna férfi 1989 Kiss Gergely
Szepesi Dávid Judo 1984
Szijártó Bese Bálint Asztalitenisz 1992 Lakatos Gyula
Szikora Bence Vízilabda 1996 Zsoldos Péter
Szikszai Attila Sportlövészet 1994 Forrásiné Máthé Edit
Szilvásy Nóra Kajak-kenu 1988 Fábiánné Rozsnyói Katalin
Szirtes Zoltán Ökölvívás 1994 Balzsay Károly, Füzesi Zoltán
Szlávik Eszter Asztalitenisz 1995 Frei Péter
Szlovák Balázs Öttusa 1998 Takács Gyula
Szlovák Réka Öttusa 2000 Takács Gyula
Szmirnov Anna Torna női 2005 Pózna Előd
Szokolay Bence Vízilabda 1993 Horváth János
Szőnyi Dóra Márta Asztalitenisz 1987 Frei Péter
Szőnyi Petra Anna Asztalitenisz 1992 Lakatosné Klupács Andrea
Szórádi Szilveszter Torna férfi 2003 Pisák Tamás
Sztana Balázs Kajak-kenu 1998 Koletics Miklós
Szulovszky János Öttusa 2001 Schumacher Ákos
Szulovszky Mária Öttusa 1998 Schumacher Ákos
Szulovszky Péter Öttusa 1999 Schumacher Ákos
Szulovszky Sándor Öttusa 2002 Schumacher Ákos
Szurgent Márió Vízilabda 1998 Jancsó Mátyás
Takács Dominik Kajak-kenu 1997 Szigeti Viktória
Takács Klaudia Kajak-kenu 1988
Takács Márton Judo 1995 Preiszler Gábor, Pánczél Gábor
Takács Márton Öttusa 1994 Fűri Csilla
Takács Tamara Kajak-kenu 1998 Szigeti Viktória
Táli Sebestyén László Sportlövészet 1997
Tamás András Kerékpár 1996 Hazai György
Tamási Dávid Sportlövészet 1998
Tamási Péter Torna férfi 2000 Pisák Tamás
Tamási Péter Torna férfi 2000 Reszeli Péter
Tamási Péter Sportlövészet 2000 Forrásiné Máthé Edit
Tarba Dorottya Öttusa 1994 Fűri Csilla
Tarcsfalvi Andrea Kajak-kenu 1989
Tarcsfalvy Andrea Kajak-kenu 1989 Mórocz István
Tarr Róbert Kajak-kenu 1995 Kovács Tamás
Tarsoly Bence Kende Kajak-kenu 2002
Temesi Sebestyén Judo 1990 Preiszler Gábor
Thury Bence Atlétika 1995 Kasperkiewicz Gábor
Tildy Orsolya Öttusa 2000 Takács Gyula
Tímár András Kerékpár 1996 Kaló Viktor
Tófalvi Viktória Kajak-kenu 2000 Gintl Andrea
Tolnai Kleopátra Torna női 1996 Kelemen Márta, Kisiván István
Tolnai Viktor István Kajak-kenu 1999 Balázs Gábor
Tolnai Zsanett Kerékpár 1996 Hazai György
Torday Árpád Attila Sportlövészet 1991
Torma Gábor Öttusa 1987 Takács Péter
Török Balázs Forest Asztalitenisz 1994 Frei Péter
Török Tivadar Péter Öttusa 1999 Takács Gyula
Tóth Ádám András Vízilabda 1994 Szabó Zoltán
Tóth Attila Judo 1988 Pánczél Gábor, Preiszler Gábor
Tóth Attila Márk Kajak-kenu 1995 Ballay László
Tóth Attila Márk Kajak-kenu 1995 Ballay László
Tóth Barnabás Kajak-kenu 1990 Gintl Andrea
Tóth Benedek Öttusa 2001 Jámbor Gyöngyi
Tóth Boglárka Öttusa 1999 Takács Gyula
Tóth Dominika Kajak-kenu 2000
Tóth Dzsenifer Kajak-kenu 1990 Gintl Andrea
Tóth Fanni Judo 1998 Horváth István Dávid
Tóth János Judo 1990 Preiszler Gábor, Pánczél Gábor
Tóth Krisztián Judo 1994 Preiszler Gábor, Pánczél Gábor
Tóth László Judo 1996 Horváth István Dávid
Tóth Márton Vízilabda 1985
Tóth Petra Kajak-kenu 1992 Agócs Mihály
Tóth Szilvia Sportlövészet 1994
Tóth Zsófia Vízilabda 1994 Zsoldos Péter
Töttös Balázs Kajak-kenu 1992 Matyus Zsolt
Trakperger Márk Kajak-kenu 1995 Kovács Tamás
Türk Zoltán Judo 1989 Pánczél Gábor, Preiszler Gábor
Ungvári Péter Atlétika 1985
Ungvári Tamás Atlétika 1988 Kasperkiewicz Gábor
Urbán Bence Kajak-kenu 1993 Matyus Zsolt
Urbán Dezső Kajak-kenu 1995 Ballay László
Urbán Ferenc Balázs Ökölvívás 1987 Balzsay Károly
Urbán Réka Öttusa 1996 Fűri Csilla
Váczai Enikő Kajak-kenu 1993 Agócs Mihály
Vad Ninetta Kajak-kenu 1989 Mórocz István
Vadas Vilmos Judo 1999 Horváth István Dávid
Vadász András Ökölvívás 1992 Törteli Ferenc
Vadászfi Ákos Torna férfi 1991 Vereckei István
Vámos Márton György Vízilabda 1992 Horváth János
Váradi Roland Öttusa 1999 Schumacher Ákos
Várbogyay Zsolt Öttusa 1988 Takács Péter
Varga Ádám Kajak-kenu 1999 Matyus Zsolt, Ballay László
Varga András Sportlövészet 1991 Pál-Plichta Györgyi
Varga Barnabás Kajak-kenu 2000 Balázs Gábor
Varga Brigitta Judo 2001 Gáspár Tibor, Gosztonyi Zsolt
Varga Dominik Vízilabda 1999 Jancsó Mátyás
Varga Gyula Ökölvívás 2001 Törteli Ferenc
Varga Kálmán Kajak-kenu 1989 Kiss István II
Varga Levente Ökölvívás 1994 Füzesi Zoltán
Varga Márk Vízilabda 1996 Zsoldos Péter
varga Márk Vízilabda 1996 Szabó Zoltán
Varga Máté Róbert Vízilabda 1995 Mohácsi Attila
Varga Petra Torna női 1993 Muzsnayné Bellák Erzsébet
Varga Sándor Ökölvívás 1992 Svasznek Jenő
Varga Virág Öttusa 1997 Fűri Csilla
Várnai Kristóf Vízilabda 1995 Mohácsi Attila
Vass Domonkos Judo 1997 Horváth István Dávid
Vass Zsolt Sportlövészet 1989 Kovács Lajos, Pál-Plichta Györgyi
Vasváry Tamás Kajak-kenu 1999 Szigeti Viktória
Véber Cintia Öttusa 2001 Takács Gyula
Vékássy Áron Kajak-kenu 1998 Nagy László K
Vékássy Levente Kajak-kenu 1999 Szigeti Viktória
Vén Zoltán Ökölvívás 1989
Vereckei Csaba Torna férfi 1985
Vereczkey Zoltán Vízilabda 1991 Horváth János
Veres Ádám Öttusa 1990 Takács Péter
Veres Ádám Kerékpár 1990 Hazai György
Vida Kornél Torna férfi 1997 Fazakas Csaba
Vígh Csaba Atlétika 1988 Kasperkiewicz Gábor
Vigh Dániel Vízilabda 1995 Szabó Zoltán
Vígh Péter Torna férfi 1992 Laufer Béla
Vigh Zoltán Öttusa 1999 Takács Péter
Villás Veronika Ökölvívás Törteli Ferenc
Vincze Dorina Atlétika 1992 Dömötör Balázs
Vizi Orsolya Kajak-kenu 1992 Gintl Andrea, Mórocz István
Vódli Péter Kajak-kenu 1985
Wagner Tamás Öttusa 1997 Fűri Csilla
Weiler Virág Sportlövészet 1996
Weiler Virág Öttusa 1996 Fűri Csilla
Zabodál Iván Judo 1988
Zágráb Nándor Farkas Vízilabda 1996 Zsoldos Péter
Zámbó András Ökölvívás 1997 Balzsay Károly
Závory Szilárd Torna férfi 2005 Pisák Tamás
Zeitler Mátyás Asztalitenisz 1994 Juhász Tibor
Zelenyánszky Márkó Judo 2001 Szombat Attila
Zergi Máté Torna férfi 1999 Pisák Tamás
Zerinváry Lóránd Csongor Vízilabda 1998 Keszthelyi Tibor
Zolnai László Viktor Asztalitenisz 1995 Juhász Tibor
Zs. Tóth Ferenc Sportlövészet 1995 Forrásiné Máthé Edit
Zs.Tóth Anna Sportlövészet 1997 Orbán László
Zsebők Viktor Vízilabda 1996 Zsoldos Péter
Zsidai Máté Kajak-kenu 2000 Balázs Gábor
Zsombok Lőrinc Albert Sportlövészet 1998 Forrásiné Máthé Edit